1 Promocje
2 Nowości
3 Producenci

4 Blog


Zbuduj lub ulepsz swoje kolumny głośnikowe z BlackDotAudio!

Założona w 2017 roku firma BlackDotAudio stała się wiodącym sklepem internetowym z głośnikami i komponentami DIY audio dla majsterkowiczów w Polsce. Koncentrujemy się na dostarczaniu części i komponentów do budowy kolumn głośnikowych, abyś jako nasz klient mógł zbudować swoje własne kolumny lub ulepszyć obecne. Naszym celem jest stać się punktem kompleksowej obsługi i sprzedaży komponentów i akcesoriów DIY audio.

Chcemy zaoferować Ci wszystko, czego potrzebujesz do swojego projektu: od głośników, elementów do zwrotnic, przewodów audio po kolce do kolumn oraz farbę do malowania obudowy, a to wszystko od najlepszych producentów dla DIY. Dążymy do wyjątkowej obsługi klienta i najwyższej przejrzystości. Nasza wyszukiwarka komponentów pomoże Ci znaleźć to, czego potrzebujesz i dokonać właściwego wyboru. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami spedycyjnymi, takimi jak DPD, DHL, InPost, Poczta Polska aby zagwarantować Państwu najniższe opłaty za wysyłkę (darmowa wysyłka od 99 zł!) w możliwie najszybszy i najbardziej płynny sposób; nie spoczniemy, dopóki paczka nie dotrze do celu, a muzyka nie zabrzmi tak, jak powinna!

Tylko najlepsze marki i produkty!


Współpracując z wieloma wspaniałymi markami z całego świata, chcemy zaoferować Ci szeroką gamę produktów i narzędzi do wyboru w naszym sklepie DIY audio. Oferujemy wiele znanych marek, w tym Jantzen Audio, Dayton Audio, MiniDSP, Peerless by Tymphany, SB Acoustics, Scan-Speak, SEAS, Tang Band, Hypex, Neotech, Kacsa, Wavecore, Furutech, Audax i wiele innych... Nasz asortyment obejmuje głośniki niskotonowe, wysokotonowewzbudniki i Bass Shakery oraz głośniki do subwooferów; Mikrofony pomiarowe są również kluczową kategorią do analizy głośników i kolumn. Inne ważne kategorie to komponenty do budowy zwrotnic takie jak cewki, kondensatory oraz rezystory, a także gotowe zestawy DIY do samodzielnej budowy kolumn. W ofercie posiadamy także szeroki wybór przewodów audio (głośnikowe, sygnałowe i zasilające) oraz wszelkiego rodzaju gniazda i wtyki audio (RCA, XLR, EIC i schuko). Oferujemy również usługę konfekcji kabli.

Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe opisy, porównywalne specyfikacje, recenzje poprzednich nabywców oraz pliki PDF z arkuszami danych do pobrania. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dokonać świadomego wyboru swoich komponentów!

Jeśli szukasz konkretnego produktu lub marki niedostępnej jeszcze w BlackDotAudio, daj nam znać! Chcielibyśmy stale poszerzać nasz asortyment, aby jak najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom. Wyślij do nas e-mail na adres info@blackdotaudio.eu

Śledź nas na Facebooku, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nowymi markami w naszym sklepie internetowym BlackDotAudio!

 

Aktualności
2023.03.15
Seria głośników SB Acoustics Satori TeXtreme wykorzystująca cienkowarstwowe membrany węglowe (TPCD) została teraz powiększona do czterech rozmiarów. Jak dotąd największym dostępnym na rynku przetwornikiem TPCD wykorzystującym coraz popularniejszą technologię był głośnik nisko-średniotonowy SB Acoustics Satori 9,5". Firma SB Acoustics wprowadziła do oferty głośniki niskotonowe WO24TX-4 i WO24TX-8 będą to bez wątpienia głośniki, które zobaczymy na pokazach HiFi na całym świecie.
2022.11.24
Nowe zestawy do samodzielnego montażu zaprojektowane przez SB Acoustics oparte na głośnikach Satori TeXtreme®.
2022.10.22
W tym wpisie wyjaśniamy co to jest wzbudnik dźwięku, jakie są jego zalety, gdzie można go stosować i przedstawiamy wiele innych zagadnień dotyczących wzbudników. Kompendium wiedzy oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W BlackDotAudio możesz kupić wzbudniki wysokiej jakości, takich marek jak Dayton Audio, Monacor, Tectonic Elements.

BlackDotAudio: Pomagamy aby muzyka brzmiała tak, jak powinna!

BlackDotAudio to młoda i dynamiczna firma, która koncentruje się na sprzedaży komponentów audio DIY w całej Europie.

Nasz nowy, świeżo wyglądający sklep stanowi przykład innowacyjnej, przyszłościowej i nowoczesnej firmy, którą obecnie jesteśmy, oraz faktu, że jesteśmy liderem na polskim rynku komponentów audio. Jednocześnie sklep internetowy został zaprojektowany w sposób odzwierciedlający nasze korzenie i wartości.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym sklepie stała na najwyższym poziomie, a Twoje zakupy były jak najbardziej komfortowe i zadowalające.

Obsługa klienta jest w centrum naszej uwagi. Jesteśmy czymś więcej niż miejscem, w którym możesz robić zakupy, staramy się oferować najlepszą obsługę klienta na rynku.