Cewka taśmowa Jantzen Audio Cross Coil do zwrotnicy kolumny głośnikowej

Cewka taśmowa Jantzen Audio w sklepie BlackDotAudio. Cewki te są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, te cewki taśmowe są idealnym wyborem do stosowania w pasywnych zwrotnicach głośnikowych. Cewki z folii miedzianej wyróżniają się przy wysokich częstotliwościach: ich owinięcie folią zmniejsza efekt naskórkowości, który często występuje w zwojach drutu, co prowadzi do bardziej równomiernego rozprowadzenia prądu. Co więcej, cewki te mają rdzeń powietrzny, dzięki czemu są lepsze od wszystkich cewek z rdzeniem metalowym, jeśli chodzi o dokładne odtwarzanie impulsów i brak zniekształceń. Mogą być używane we wszystkich obszarach; jako filtr górnoprzepustowy w średnim zakresie częstotliwości, jako cewka basowa (o dużym przekroju taśmy), albo w komponentach korekcyjnych (o małym przekroju taśmy). Precyzyjne, dynamiczne, subtelne przejścia tonalne, duża szczegółowość i żywiołowość odróżniają cewki taśmowe od wszystkich innych. Połączenie folii miedzianej i rdzenia powietrznego sprawia, że ​​cewki z folii miedzianej są najlepszym wyborem dla wysokiej jakości głośników.
Co to są cewki taśmowe z folii miedzianej?

Cewka z folii miedzianej to wysokowydajna cewka z taśmowa, oferująca ulepszone przenoszenie mocy i dynamiczne brzmienie. Mogą być stosowane we wszystkich obszarach, jako filtr górnoprzepustowy w zakresie średnich częstotliwości, jako cewka basowa (o dużym przekroju przewodnika) lub w komponentach korekcyjnych (o przekroju cienkiego drutu). W porównaniu z cewkami drutowymi, cewki taśmowe wykorzystujące czystą miedzianą folię, mogą zapewnić lepszą powierzchnię do przemieszczania się elektronów, a także lepszą redukcję zniekształceń, wyższą moc i lepszy zapas dynamiczny. Cewka z folii miedzianej jest owinięta przezroczystą folią kurczliwą, aby chronić zewnętrzną warstwę folii i zachować integralność uzwojeń. Ponieważ elektrony będą przemieszczać się w kierunku powierzchni z rosnącą częstotliwością, wymagana jest duża powierzchnia, aby zapobiec ściskaniu elektronów na ich drodze do powierzchni. Połączenie folii miedzianej i rdzenia powietrznego sprawia, że ​​cewki z folii miedzianej są najlepszym wyborem dla wysokiej jakości głośników. W BlackDotAudio możesz wybrać i kupić cewki z folii miedzianej naszej mareki premium Jantzen Audio!

Czy istnieje różnica między cewkami z folii miedzianej a innymi cewkami?

Cewki taśmowe z folii miedzianej wyróżniają się przy wysokich częstotliwościach: ich owinięcie folią zmniejsza efekt naskórkowości, który często występuje w zwojach drutu, co prowadzi do bardziej równomiernego rozprowadzenia prądu. Co więcej, cewki te mają rdzeń powietrzny, dzięki czemu są lepsze od wszystkich cewek z rdzeniem metalowym, jeśli chodzi o dokładną reprodukcję impulsów i brak zniekształceń. Precyzyjne, dynamiczne, subtelne przejścia tonalne, duża szczegółowość i żywiołowość odróżniają cewki z powietrznym rdzeniem od wszystkich innych. Masz ochotę dowiedzieć się więcej o cewkach indukcyjnych, kondensatorach i / lub ogólnie elementach zwrotnicy? Jeśli tak, przeczytaj nasz wpis na blogu!
Filtry
Indukcyjność (mH)
Rezystancja cewki (Ω)
Rodzaj cewki
48PLN 1299PLN