Kondensatory Jantzen Audio Alumen Z-Cap

Kondensator Jantzen Alumen Z-Cap jest najnowszym produktem firmy. Jakość brzmienia i wykonania nowej serii kondensatorów jest na tym samy poziomie co Mundorf SilverGold Z-Cap, jednak jego brzmienie jest delikatniejsze, mniej "szkliste" i podane bardziej miękko. Jednak w dalszym ciągu mamy tu znakomitą rozdzielczość, dynamikę oraz szybką jego reakcję na instrumenty i dużą ilość "powietrza".
Zalecane do zastosowania w zwrotnicach w torze wysokotonowym, ale potrafi również poprawić jakość dźwięku w wysokiej klasy głośnikach średniotonowych.
Jantzen używa do produkcji tych kondensatorów wysoko naprężających maszyn, dzięki temu uzwojenia kondensatora są mocno zwinięte, w rezultacie oferując niewiarygodnie niskie wibracje wewnętrzne i zmniejszając do minimum efekt mikrofonowy. Kondensatory wykonane są z czystej folii aluminiowej gdzie dielektrykiem jest PP, a wyprowadzenia wykonane są z czystej miedzi (PCOCC). Kondensator wykończony jest niepalną taśmą a jego końce uszczelnione żywicą chroniącą kondensator przed wilgocią.
Filtry
Pojemność (µF)
Napięcie znamionowe [V]
Rodzaj kondensatora
125PLN 473PLN
Front LPAD do wysokich tonów Nowość
260-268