Głośniki nisko-średniotonowe do kolumn

Co to są głośniki nisko średniotonowe?

Głośniki średnio-niskotonowe to rodzaj głośników niskotonowych, które odtwarzają częstotliwości średnie w zakresie od 250 Hz do 2 kHz. Częstotliwości średnie znajdują się pomiędzy częstotliwościami basowymi i wysokimi. Przetworniki te są używane w różnych typach systemów audio, w tym w systemach kina domowego, samochodowych systemach audio i systemach nagłośnieniowych i często są używane w połączeniu z innymi typami głośników, takimi jak głośniki wysokotonowe i subwoofery.

Występują w różnych rozmiarach i kształtach i mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, włókno lub materiały syntetyczne. Głośnik nisko - średniotonowy jest zwykle montowany w obudowie. Rozmiar i kształt obudowy wpływa na wytwarzany przez nią dźwięk. W BlackDotAudio możesz kupić głośniki nisko-średniotonowe różnych marek premium, takich jak SB Acoustics, Dayton Audio, HiVi, PURIFI i Scan-Speak!

Czy potrzebuję głośnika nisko - średniotonowego?

Głośniki niskośredniotonowe są często używane w systemach dźwiękowych przeznaczonych do odtwarzania muzyki, ponieważ skupiają się na odtwarzaniu częstotliwości średnich, które są niezbędne dla większości rodzajów muzyki. Głośniki niskośredniotonowe są również czasami używane w systemach kina domowego, ponieważ mogą pomóc poprawić jakość dialogów i innych dźwięków średniotonowych. Jednak głośniki niskośredniotonowe nie zawsze są konieczne, a to, czy będziesz ich potrzebować, będzie zależeć od rodzaju posiadanego systemu dźwiękowego i osobistych preferencji. Jeśli nie masz pewności, czy potrzebujesz głośnika średniotonowego, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami audio w celu uzyskania pomocy.
Filtry
Typ głośnika
Materiał membrany
Impedancja (Ω)
Efektywność (dB)
Wymiar
Moc ciągła (W RMS)
103PLN 5480PLN