Kondensatory Jantzen Audio Standard Z-Cap

Kondensatory Jantzen Standard Z-Cap są szybkie, gładkie, szczegółowe i mniej ziarniste w porównaniu z jego konkurencją na rynku światowym.
Najlepsza jakość dźwięku w tej klasie cenowej.

Co wyróżnia kondensator Jantzen Standard poza nasadkami krzyżowymi i pojedynczymi wkładkami z folii PP? Lepszej jakości folia metalizowana produkcji Niemieckiej oraz wyprowadzenia z ultra czystej miedzi (PCOCC).
Wszystkie kondensatory Jantzen Audio Z Caps wypełnione są azotem, co oznacza, że otrzymujesz większą ilość folii na kondensator i nie ma ryzyka odparowywania, które może wystąpić w kondensatorach wypełnionych olejem lub dielektrykami.
Tym, co wyróżnia Jantzen Standard Z-Caps od ich własnych Cross Cap i innych jednofoliowych kondensatorów PP na rynku, jest wyższej jakości metalizowana folia PP produkowana w Niemczech i druty ołowiane PCOCC. Wszystkie kondensatory Jantzen Audio Standard Z-Cap są wypełnione azotem, co oznacza, że otrzymujesz więcej folii na kondensator i nie ma ryzyka parowania, które może wystąpić w kondensatorach wypełnionych olejem/płynem dielektrycznym.

Kondensator Jantzen Standard może być używany jako kondensator zasilający we wzmacniaczach lampowych. Do modernizacji kondensatorów sprzęgających we wzmacniaczach polecamy kondensatory Jantzen Superior lub Silver.
Pojemność (µF)
Napięcie znamionowe [V]
Rodzaj kondensatora
7PLN 327PLN