Zestawy przenośnych głośników DIY z Bluetooth

Czy to w ogrodzie, na plaży czy w parku – przenośne kolumny Bluetooth stały się niezbędne.

Zbuduj swój własny przenośny głośnik


Czy to w ogrodzie, na plaży czy w parku – przenośne głośniki stały się niezbędne. Przenośne zestawy głośnikowe, które oferujemy w BlackDotAudio, zawierają wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania wysokiej klasy przenośnego głośnika Bluetooth w mgnieniu oka i mają moc przebijania się przez większość szumów otoczenia.

Kompletne zestawy głośników przenośnych DIY


Wszystkie zestawy DIY do głośników przenośnych, które można znaleźć w BlackDotAudio, obejmują wysokiej jakości przetworniki pełnozakresowe, wysokiej jakości głośniki wysokotonowe, obudowę wykonaną na zamówienie i mocne wzmacniacze z połączeniem Bluetooth. Oprócz połączenia Bluetooth można znaleźć również kilka innych wejść, takich jak wejście Aux. Dzięki zestawom DIY do przenośnych głośników można zaprojektować własne przenośne kolumny, aby uzyskać zoptymalizowany dźwięk w połączeniu z niepowtarzalnym wyglądem.

Wysokiej jakości przenośne szafki DIY


Obudowy są szyte na miarę, wszystkie krawędzie i otwory pod głośniki są już frezowane. Oznacza to, że możesz szybko i bezstresowo złożyć obudowę do swojego projektu DIY. Obudowy są w standardzie premium o wysokiej sztywności. Rezultatem jest to, że zapewniają wspaniałe wrażenia dźwiękowe. Najlepsze w kolumnach DIY jest to, że można dostosować obudowę do własnych upodobań, zapewniając, że każdy przenośny głośnik jest indywidualnym dziełem sztuki.
Filtry
1175PLN 2350PLN