O firmie BlackDotAudio

BlackDotAudio: Pomagamy aby muzyka brzmiała tak, jak powinna!


Misja i wizja BlackDotAudio

Naszym celem jest dostarczenie Polskim i Europejskim entuzjastom majsterkowania DIY wysokiej jakości komponentów audio bez uszczerbku dla obsługi klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym sklepie stała na najwyższym poziomie, a Twoje zakupy były jak najbardziej komfortowe i zadowalające. Spośród innych sklepów wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie na takich portalach jak Allegro oraz na wielu forach internetowych. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Nie odpoczniemy, dopóki paczka nie dotrze do miejsca docelowego, dokądkolwiek zmierza!


Informacje o BlackDotAudio:

BlackDotAudio to młoda i dynamiczna firma, która koncentruje się na sprzedaży komponentów audio DIY w całej Europie. BlackDotAudio ma wiele wspaniałych marek, aby wymienić tylko kilka: Dayton Audio, MiniDSP, Peerless by Tymphany, SB Acoustics, Scan-Speak, SEAS, Tang-Band, Audax, Furutech, Jantzen, Neotech. Oferujemy szeroką gamę komponentów audio, w tym różne głośniki niskotonowe, tweetery, mikrofony pomiarowe i okablowanie.


Obsługa jest najważniejsza

W BlackDotAudio stawiamy na pierwszym miejscu klientów. Dostarczamy produkty dobrej jakości po konkurencyjnych cenach, a nasz personel zawsze chętnie Ci pomoże. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. W godzinach pracy jesteśmy dostępni przez e-mail, czat lub telefon. Odpowiemy na Twoje pytanie jak najszybciej, zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego. Nasza obsługa klienta jest dostępna codziennie od 9:00 do 17:00. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem info@blackdotaudio.eu lub telefonicznie +48 511 289 178 . Możesz również z nami rozmawiać za pośrednictwem czatu znajdującego się bezpośrednio w sklepie internetowym.


Dlaczego warto robić zakupy w BlackDotAudio?

✓ Oficjalny partner najwyższej jakości komponentów audio DIY
✓ Skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon
✓ Wiele metod płatności, takich jak PayPal i karta kredytowa, PayU, raty 0%
✓ Szybka wysyłka krajowa i międzynarodowa

Śledź nas na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z ofert i nowymi markami w naszym sklepie.