Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 WattExecutive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 WattExecutive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 WattExecutive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 WattExecutive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 WattExecutive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 WattExecutive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt
Cena:2350,00PLN

Ilość: szt.
Producent:
Dayton Audio
Udostępnij:
Executive DIY speaker kit / Przenośna kolumna DIY z Bluetooth / 200 Watt

Zestaw DIY do budowy przenośnej kolumny Bluetooth Dayton Audio Executive łączy w sobie doskonały dźwięk i wysoką moc wyjściową w nowoczesnym i przenośnym pakiecie. Zasilany 2.1-kanałowym wzmacniaczem o mocy 200 W, ten system wygląda świetnie w każdym otoczeniu, ale wygodna bateria zapewnia swobodę zabrania go w dowolne miejsce. Wykorzystując dwa współosiowe przetworniki Dayton Audio i słynny subwoofer Tang Band W5-1138SMF, ten głośnik zapewnia płynny i jedwabisty dźwięk z zaskakującą mocą.

Najważniejsze cechy:

  • System 3 głośników o dużej mocy zapewnia niesamowitą głębię, klarowność, szczegółowość i moc wyjściową.
  • Idealny do biur, sypialni, na pikniki lub wszędzie tam, gdzie chcesz uzyskać doskonały dźwięk.
  • Wbudowany panel sterujący umożliwia łatwe dostosowanie dźwięku do każdego środowiska.
  • Zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności w osi i dokładnej reakcji.
  • Wysokiej jakości obudowa ze sklejki z brzozy bałtyckiej jest wytrzymała i łatwa w montażu.
  • Zawiera wszystko, co potrzebne do zbudowania zestawu, a instrukcja krok po kroku ułatwia montaż.

Szczegóły produktu:

Zestaw DIY przenośnej kolumny z Bluetooth o mocy 200 W

Konstrukcja głośnika Executive ma wygląd głośnika stołowego, ale moc baterii zapewnia swobodę zabrania muzyki ze sobą w dowolne miejsce. Dzięki doskonałemu wyglądowi, potężnym możliwościom wyjściowym i wyrafinowanemu dźwiękowi głośnik Executive Bluetooth jest pakietem nie do pobicia.

Zestaw głośników Executive to zasilany bateryjnie przenośny głośnik Bluetooth o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie, który zapewnia jakość dźwięku, która zadowoli każdego audiofila. Potężna konstrukcja 2.1 zapewnia wysoką moc wyjściową z płynną i dokładną reakcją, która zaprezentuje szerszą scenę dźwiękową, niż można oczekiwać od tak kompaktowego systemu. Proste sterowanie na pokładzie pozwala dostosować dźwięk do otoczenia. Współosiowy przetwornik na każdym z kanałów stereo zapewnia płynną reakcję na osi i poza nią z niemal idealną odpowiedzią fazową. W przypadku niskich tonów, jeden z dostępnych 5-calowych subwooferów o największym wychyleniu jest połączony z pasywną membraną, aby zapewnić dokładną odpowiedź głębokiego basu z mocą i autorytetem.

Wyposażony w niesamowite, najnowocześniejsze głośniki, możesz być pewien, że głośnik Executive jest w stanie zapewnić wyjątkową wydajność za bezkonkurencyjną cenę. Współosiowy przetwornik Dayton Audio CX120-8 obsługuje średnie i wysokie częstotliwości. Polimembrana napędzana 1-calową cewką drgającą zapewnia naturalną, wyluzowaną reakcję z ekstremalną kontrolą i niskimi zniekształceniami. Kopułkowy głośnik wysokotonowy 3/4 cala zapewnia naturalną, ale wyraźną reakcję i jest zamontowany współosiowo wewnątrz cewki drgającej głośnika niskotonowego, zapewniając niemal idealną fazę i wyrównanie czasowe. Dolne oktawy są obsługiwane przez słynny subwoofer Tang Band W5-1138SMF w połączeniu z membraną bierną Dayton Audio DS215-PR. W5-1138SMF wygląda świetnie i będzie emitować basy w sposób, jakiego nigdy nie spodziewałbyś się po tak małym projekcie. Zastosowanie membrany biernej pozwala na uzyskanie niewiarygodnie zwartej obudowy z wyjątkowo niskim strojeniem, co pozwala kontrolować skoki i zapewnia moc wyjściową poniżej 40 Hz. Wszystko to jest zasilane przez płytkę wzmacniacza TPA3116D2, która jest w stanie wytworzyć moc wyjściową 200 W RMS. Dzięki dostępnej mocy i doskonałemu zestawowi funkcji, ten wzmacniacz sprawia, że Executive jest mocnym i elastycznym systemem przenośnym.

Obudowa dla Executive została zaprojektowana tak, aby była łatwa w montażu i wyjątkowo wytrzymała. Wykonane ze sklejki brzozowej o grubości 1/2 cala, może wytrzymać uderzenia i jest znacznie bardziej odporne na wilgoć z płyty MDF. Wszystkie panele zostały precyzyjnie wycięte za pomocą daszków i wręgów dla każdego elementu, dzięki czemu montaż jest błyskawiczny. Czyste linie i nowoczesny wygląd sprawiają, że wykończenie prosty i pozostawia dużo miejsca na dostosowanie.

Ten zestaw zawiera prawie wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania przenośnego głośnika Bluetooth, w tym: panele obudowy, sterowniki, elementy zwrotnicy, wzmacniacz, baterie, przewody i złącza.

Dane techniczne:

• Moc: 2 x 50 W RMS + 1 x 100 W RMS
• Głośnik średniotonowy/wysokotonowy: 2 x przetwornik współosiowy CX120-8 4"
• Subwoofer: 1 x subwoofer W5-1138SMF 5-1/4"
• Pasmo przenoszenia: 35 – 20 000 Hz
• Czas pracy baterii: 8 – 10 godzin przy umiarkowanej głośności
• Wersja Bluetooth: 4.0
• Wymiary: 9" wys. x 20" szer. x 6" gł.