Zestawy do samodzielnego montażu kolumn DIY audio

Każdy kto chciałby zbudować samemu zestawy głośnikowe w oparciu o własne obudowy głośnikowe, potrzebuje nie tylko dobrze, inżyniersko przemyślany projekt, ale również właściwych komponentów. W BlackDotAudio oferujemy zestawy DIY Audio do samodzielnej budowy kolumn głośnikowych. Sprawdzone projekty zwrotnic głośnikowych, zaprojektowane na podstawie pomiarów głośników, przy pomocy profesjonalnego systemu pomiarowego firmy CLIO.

Czy szukasz idealnego brzmienia, ale nie znalazłeś dotąd kolumn głośnikowych, który sprostał by Twoim wymaganiom? Jeśli tak to znalazłeś się we właściwym miejscu. Oprócz gotowych zestawów DIY Audio, oferujemy również pomiary głośników i całych kolumn oraz zaprojektowanie i budowę kolumn głośnikowych na podstawie Twoich potrzeb i oczekiwań - począwszy od obudów głośnikowych, dobór odpowiednich głośników po pomiary i projekt zwrotnicy głośnikowej.

Zestawy do samodzielnej budowy kolumn DIY!


W BlackDotAudio znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego zbudowania wysokiej jakości kolumn głośnikowych, całkowicie zgodnie z własnymi życzeniami i gustem. Znajdziesz u nas szeroką gamę zestawów komponentów, oddzielnych obudów i kompletnych zestawów głośnikowych.
Zapoznaj się z naszą ofertą audio dla majsterkowiczów.

Zestawy DIY audio - zbuduj samodzielnie kolumny.

W naszej ofercie zestawów audio DIY znajdziesz różne zestawy komponentów audio do budowy wysokiej jakości kolumn głośnikowych. Zestawy komponentów audio są kompletne i można je zamontować w wykonanych samodzielnie lub gotowych obudowach głośnikowych. W BlackDotAudio znajdziesz zestawy komponentów audio do zbudowania własnego subwoofera, kolumn podstawkowych, podłogowych i głośników przenośnych.

Obudowy do kolumn głośnikowych


Dobra obudowa głośnika jest niezbędna do uzyskania optymalnego dźwięku. Twoje komponenty audio mogą być wyjątkowe; bez dobrej obudowy nie są nic warte. Możesz samodzielnie zbudować obudowę lub zlecić jej budowę swojemu stolarzowi lub naszej zaprzyjaźnionej firmie, która wykona profesjonalne obudowy na podstawie rysunku: www.audiobox.com.pl

Zbuduj swoje własne kolumny za pomocą kompletnych zestawów DIY


Czy potrzebujesz kompletny zestaw głośników DIY?
W takim razie nasze zestawy DIY są dla Ciebie idealne. W BlackDotAudio znajdziesz zestawy do samodzielnego montażu kolumn wolnostojących oraz zestawy do samodzielnego montażu głośników przenośnych. Wszystko, czego potrzebujesz (oprócz obudowy) do zbudowania kolumn, znajduje się w zestawie DIY.

Brzmienie zgodne z własnym życzeniem i gustem.

Oczywiście jakość dźwięku, która pochodzi kolumn, jest ważnym powodem, aby samodzielnie zbudować kolumny. Możesz samodzielnie określić, które komponenty audio zastosujesz w kolumnie. Budując samodzielnie kolumny głośnikowe, możesz uzyskać dźwięk odpowiadający Twoim gustom i życzeniom.

Zbuduj kolumnę według własnych upodobań i gustu.

Gust to kwestia wyboru. Dotyczy to nie tylko dźwięku wydobywającego się z głośników, ale oczywiście także wyglądu kolumn. Zaletą kolumn do samodzielnego montażu jest to, że można je zbudować i wykończyć według własnych życzeń. Możesz stworzyć swoje kolumny w taki sposób, aby idealnie komponowały się z Twoim wnętrzem lub przyciągały wzrok w Twoim domu. Projekty głośników do samodzielnego montażu zapewniają nie tylko piękny dźwięk, ale także kolumny o pożądanym wyglądzie.

Stosunek ceny do jakości kolumn gotowych a DIY

Budowanie własnych kolumn to oczywiście frajda i wcale nie musi być droga. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę stosunek ceny do jakości. Stosunek ceny do jakości kolumn zbudowanych w domu jest znacznie lepszy niż w przypadku głośników komercyjnych i systemów dźwiękowych. Jeśli potrzebujesz gotowych kolumn o najwyższej jakości dźwięku, musisz sięgnąć głęboko do kieszeni. I nawet wtedy, w wielu przypadkach, nie uzyskasz takiej jakości, jaką uzyskasz, gdy sam zbudujesz swoje kolumny. Dzieje się tak, ponieważ produkcja gotowych kolumn komercyjnych ogranicza komponenty zwrotnicy, obudowę i inne części. Odbywa się to kosztem jakości dźwięku.
751PLN 11080PLN