Najnowsze wpisy

Kolumny do samodzielnego montażu DIYaudio oparte na głośnikach Seas

Dodano:2022-05-01
Kategorie:Inspiracje

Zestawy DIY SEAS Projekty kolumn DIY Seas zostały opracowane, aby dać każdemu możliwość samodzielnej budowy kolumn na głośnikach Seas. Oprócz szczegółowego opisu kompletnych systemów przedstawiamy również zwrotnice i szkice obudów, aby ułatwić samodzielną budowę kolumn DIY . Oprócz korzystania ze znanych projektantów, takich jak Joseph d’Appolito i Murray Zeligman, nasz zespół badawczo-rozwojowy Seas spędza godziny na słuchaniu – nie tylko naszych produktów, ale także gotowych systemów, które sami projektują. Całym tym doświadczeniem i wiedzą z przyjemnością dzielimy się z Państwem. W ramach poszukiwań zapierającego dech w piersiach dźwięku od kilku lat współpracujemy z Siegfriedem Linkwitzem. Jego projekty są wyjątkowe i rzucają wyzwanie naszym wyobrażeniom o tym, jak powinien wyglądać głośnik, aby w naturalny sposób odtwarzać dźwięki w pomieszczeniu.

Jakie kondensatory do zwrotnicy?

Dodano:2022-02-22
Kategorie:Porady

Jakie kondensatory do zwrotnicy? To pytanie słyszymy bardzo często w zapytaniach od Was. Dlatego postanowiliśmy napisać krótki poradnik w którym skupimy  się przede wszystkim na roli i typach kondensatorów powszechnie stosowanych w  zwrotnicach.

Modyfikacja kolumn - czyli co możemy zrobić aby nasze kolumny brzmiały lepiej?

Dodano:2021-11-28
Kategorie:Porady

Niedrogie poprawki, które mogą poprawić jakość grania Twoich głośników.

Wybór głośników do kolumn DIY audio - pierwsze kroki.

Dodano:2021-10-31
Kategorie:Porady

Ten przewodnik wyboru głośników zawiera podstawowe informacje, dzięki którym możesz podjąć świadomą decyzję przy zakupie i wyborze głośników do swojego nowego projektu kolumn głośnikowych DIY audio.

Kable audio. Zrób to sam! - Czyli jak samemu zrobić kable audio...

Dodano:2021-10-15
Kategorie:Porady

Tworzenie własnych kabli jest zabawne, łatwe i daje wiedzę potrzebną do tworzenia i naprawy własnych kabli audio! W tym poradniku dla majsterkowiczów dowiesz się, co jest potrzebne, aby zacząć i przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces tworzenia pierwszego kabla!