Ty-Ohm

Firma TY-OHM powstała w 1958 roku jako pionier w produkcji rezystorów na Tajwanie. Najpierw wykonaliśmy rezystory z folii węglowej i niskonakładowe rezystory drutowe. W 1970 roku podjęliśmy współpracę z firmą Japan Resistor Mfg. Co., Ltd. (JRM), produkując folię z tlenku metalu i wysokiej klasy rezystory drutowe. W 1975 roku nawiązaliśmy kolejną współpracę techniczną z amerykańską firmą Kidco w celu uzyskania 1% tolerancji precyzyjnych rezystorów metalowych.

Od samego początku szczególną wagę przykładamy do systemu jakości. Podobnie jak w przypadku współpracy JRM, nauczyliśmy się umiejętności wytwarzania i sprawdzania wysokiej jakości produktów. Uzyskaliśmy aprobatę „klasy A” dobrej jakości od władz lokalnych w 1980 r., Certyfikat ISO-9002 w 1995 r. Oraz nagrodę Philips Lighting Oss za doskonałe wyniki w zakresie jakości, dostawy i wsparcia w 1996 r.

Nasza siedziba znajduje się na Tajwanie, gdzie mamy fabrykę do pilotażowej produkcji na małą skalę. Główne zakłady produkcyjne znajdują się w Chinach, jeden w Shenzhen, a drugi w Suzhou. Łączna liczba pracowników TY-OHM to 650, dostarczających różnorodne rezystory do telefonów komórkowych, tabletów, notebooków, oświetlenia, zasilaczy, paneli słonecznych itp. Naszymi głównymi klientami są Flexpower, Emerson, Osram, Philips, Samsung, LG, SONY , GE, Panasonic, Delta, BYD, Honeywell, Whirlpool, ABB, Acer, Grundfos, Eaton, Power One, HMR, Atlas, Welt itp.
Filtry
Typ głośnika
Materiał membrany
Impedancja (Ω)
Efektywność (dB)
Wymiar
Moc ciągła (W RMS)
Indukcyjność (mH)
Rezystancja cewki (Ω)
Rodzaj cewki
Pojemność (µF)
Rodzaj kondensatora
Napięcie znamionowe [V]
Rezystancja (Ω / ohm)
Moc znamionowa (W)
0PLN 21PLN