Zestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoomZestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoomZestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoomZestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoom
Zestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoom
Zestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoom
Zestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoom
Zestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoom
Cena:1088,01PLN

Ilość: kpl.
Producent:
Dayton Audio
Udostępnij:

Zestaw do budowy przenośnego głośnika Bluetooth Dayton MKBoom


Wykorzystując te same głośniki, co popularna seria Dayton Audio MK, zestaw głośników Bluetooth MKBoom jest niesamowicie wszechstronnym, świetnie brzmiącą kolumną DIY. Zestaw zawiera przetworniki, płytkę wzmacniacza KAB z niezbędnymi akcesoriami, gniazda, płytki zwrotnic oraz obudowę typu knock-down.

Najważniejsze cechy:

 • Konstrukcja z czterema przetwornikami zapewnia tę samą docenioną przez krytyków jakość dźwięku, co seria głośników Dayton MK
 • Zasilany bateryjnie wzmacniacz Bluetooth z aptX sprawia, że ​​ten głośnik doskonale nadaje się do zastosowań domowych i przenośnych.
 • Szeroki zakres dyspersji głośników zapewnia doskonałe pokrycie dźwiękiem bez pogorszenia wierności dźwięku
 • Wbudowane elementy sterujące na panelu umożliwiają łatwe połączenie z Bluetooth, zasilaniem i wejściem Aux
 • Łatwy w montażu z instrukcjami krok po kroku sprawia, że ​​montaż jest prosty
 • Zawiera wszystko, co jest potrzebne do zbudowania zestawu: obudowę, przetworniki, zwrotnice, wzmacniacz, płytkę akumulatorową, baterie i zasilacz 15 VDC, 4A

Szczegóły Produktu:

Przenośna kolumna Bluetooth Dayton Audio MKBoom

Mobilność i funkcjonalność spotykają się z dźwiękiem hi-fi w zestawie głośników Bluetooth Dayton Audio MKBoom. Z tym samym wspaniałym dźwiękiem, co seria Dayton Audio MK, zestaw dodaje poziom wszechstronności. Zasilany przez wzmacniacz 2 x 50 W, zestaw zapewnia zaskakującą moc, pozostając jednocześnie wystarczająco wydajnym, aby działać na zasilaniu bateryjnym. Łatwy w montażu MKBoom to świetne wprowadzenie do budowania kolumn.

Zastosowanie wydajnego, ale potężnego Dayton Audio KAB-250v3 sprawia, że ​​MKBoom jest niezwykle przenośny bez poświęcania funkcji i funkcjonalności. Dzięki wydajnej mocy 2 x 50 watów wzmacniacz zapewnia wysokiej jakości dźwięk bez dużego poboru mocy. Ponieważ zużycie energii jest niskie, płytka wzmacniacza może być zasilana akumulatorami litowo-jonowymi 18650 za pomocą płytki rozszerzającej akumulatory KAB-BE.

Zintegrowany Bluetooth 4.0 z aptX zapewnia nowoczesną wygodę przesyłania strumieniowego do zestawu. Nie tylko przenośny, ale także niezwykle ergonomiczny, MKBoom oferuje łączność Bluetooth 4.0 oraz wejście Aux 3,5 mm.

Montaż na panelu KAB-PMV3 zapewnia profesjonalne wykończenie zestawu z łatwym dostępem do wszystkich elementów sterujących MKBoom, takich jak głośność, moc, wejście Aux i parowanie Bluetooth. Montaż panelowy Dayton Audio KAB-PMV3 dodaje profesjonalnego wykończenia do zestawu. Etykiety sitodrukowe wyraźnie identyfikują każdą funkcję panelu. Wstępnie wywiercone otwory i nielutowane połączenia ze wzmacniaczem sprawiają, że montaż panelowy jest prosty w instalacji.

Wszystkie funkcje wzmacniacza są dostępne z uchwytu na panelu; w tym głośność, parowanie Bluetooth, zasilanie, wejście Aux i diody LED stanu. Włączenie rozszerzenia akumulatora KAB-BE sprawia, że ​​MKBoom jest zasilany z akumulatora. Płytka ładująca mieści trzy baterie 18650 i zapewnia ponad 8 godzin słuchania. Zestaw zawiera również trzy akumulatory 18650 Li-Ion do natychmiastowego działania.

Dzięki wysokim możliwościom wychylenia i niskim Fs, Dayton Audio TCP115-4 może wytworzyć zaskakującą ilość basu. Oprócz wydajności w niskich częstotliwościach, ten przetwornik radzi sobie również bardzo dobrze w zakresie średnich tonów. Dayton Audio TD20F-4 wykorzystuje jedwabną kopułkę 3/4", aby uzyskać gładki dźwięk o doskonałej dyspersji.

Łatwe do wykonania instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez bezbolesny proces montażu. W ciągu kilku godzin możesz złożyć zestaw, który sprawia, że ​​MKBoom jest świetnym wprowadzeniem do świata budowania kolumn.

Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do zbudowania niesamowicie brzmiącego, przenośnego głośnika. Do montażu obudowy potrzebne są standardowe narzędzia.


Specyfikacja:

 • Moc: 2 x 50 watów
 • Głośnik wysokotonowy: 2 x Dayton Audio TD20F-4
 • Głośnik niskotonowy: 2 x Dayton Audio TCP115-4
 • Pasmo przenoszenia: 50 - 20 000 Hz
 • Żywotność baterii: 8 - 10 godzin przy umiarkowanej głośności
 • Zalecane zasilanie: 15 VDC 4A, 2,1 x 5,5 mm dodatnie w środku (w zestawie)
 • Wersja Bluetooth: Bluetooth 4.0 z aptX
 • Wymiary: 17,75 "szer. x 5,5" wys. x 7,5" gł.