
- Głośniki
- Części do zwrotnic
- Gniazda i wtyki
- Przewody audio
- Akcesoria do kolumn
- DIY KITS
- Elektronika
- Home audio
- Kontakt


Zmiana magazynu wpływa bezpośrednio na dostępność produktów i czas realizacji zamówień w sklepie.
W pewnym momencie po prostu skończyło się miejsce.
Z miesiąca na miesiąc przybywa produktów, przybywa zamówień i dotychczasowy magazyn przestał być wystarczający. Zaczęło to być odczuwalne nie tylko u nas, ale też w dostępności i czasie realizacji.
Dlatego przenosimy magazyn BlackDotAudio do większej przestrzeni.
Chodzi o prostą rzecz — żeby mieć więcej produktów dostępnych od ręki i sprawniej realizować zamówienia.
Przy większym magazynie możemy utrzymywać większe stany, szczególnie tych rzeczy, które schodzą najczęściej: rezystorów, kondensatorów, kabli czy popularnych modeli głośników. To ogranicza sytuacje, w których brakuje jednej pozycji i całe zamówienie musi czekać.
Druga sprawa to sama realizacja. Lepszy układ magazynu to szybsze kompletowanie zamówień i mniejsze ryzyko pomyłek. Finalnie — krótszy i bardziej przewidywalny czas wysyłki.
W tej chwili jesteśmy w trakcie przenoszenia i układania wszystkiego od nowa, więc przez kilka dni część zamówień może wyjść trochę później niż zwykle.
Po zakończeniu przeprowadzki wszystko powinno działać po prostu sprawniej.
Dzięki, że jesteś z nami.
Pozdrawiamy!
Zespół BlackDotAudio.eu

