Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)
Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)
Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)
Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)
Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)
Cena:474,21PLN

Ilość: para
Producent:
NeoTech
Udostępnij:

Neotech NEMOI-3220 - 1X - Przewód sygnałowy / interkonekt stereo XLR / miedź OCC (1m)


Dostępny w różnych długościach, aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!

Cena dotyczy pary stereo (jeden kabel na kanał lewy i jeden na kanał prawy).

Wysokiej jakości interkonekt Neotech NEMOI-3220 z prostokątnym przewodem miedzianym OCC, łączący komponenty audio średniej i wysokiej kategorii. Zmontowany na zamówienie przez techników BlackDotAudio, z końcówkami Kacsa MC-945 i 946.

Seria kabli NEMOI została zaprojektowana i wybrana jako topowa seria kabli połączeniowych marki Neotech. Przewodniki wykonane zostały z miedzi monokrystalicznej UP-OCC o przekroju prostokątnym. Każdy z przewodników osadzony został w izolacji teflonowej oraz polietylenowej. Ekranowanie stanowi folia Mylarowa oraz splot OFC. Całość pokryta została przewodzącą izolacją PVC o średnicy zewnętrznej 10mm.
 

 • Dwa płaskie mono przewodniki o przekroju prostokątnym
 • Przekrój przewodów: 2x0,33 mm^2
 • Materiał przewodzący: ultra czysta miedź monokrystaliczna UP-OCC 7N (99.99999%)
 • Ekranowanie: folia miedziana i oplot miedziany
 • Materiał izolacyjny: Teflon PTFE, PE polietylen, przewodzący PVC i wypełniacz bawełniany
 • Osłona zewnętrzna: polietylen PE i PVC polichlorek winylu
 • Opór: 0,056 omów / m
 • Pojemność: 42,07 pF / m
 • Indukcyjność: 0,847 G / m
 • Średnica zewnętrzna: 10 mm
 • Kolor: czarny

Neotech NEMOI 3220 jest taką solidną propozycją. Kabel oddaje sporo dołu, bas jest miękki i soczysty. Jednocześnie w nagraniach bardzo dobrze brzmią gitary a wokal staje się przyjemnie chropowaty. Zarówno średnie jak i wysokie częstotliwości brzmią w sposób zrównoważony, bez niepotrzebnego podbijania poszczególnych pasm. Muzyka pop, jazz czy elektronika okazują się dużo czytelniejsze w odbiorze niż można się spodziewać.

Miedź OCC - Miedź monokrystaliczna, beztlenowa (Ohno Continous Casting), długość kryształu 125 m. Uważana za najlepszą postać miedzi do zastosowań audio. W dźwięku niewiele rożni się od przewodów konstruowanych na srebrze, jednak posiada charakterystyczne dla wszystkich rodzajów miedzi ocieplenie i dociążenie dźwięku, góra również jest delikatniejsza niż w przypadku kabli ze srebrnym przewodnikiem.

NeoTech to jedna z największych na świecie i jedna z trzech fabryk, która produkuje kable z miedzi monokrystalicznej w technologii OCC (Ohno Continious Casting). W fabryce taiwańskiego producenta zaopatruje się wiele firm produkujących kable. Firma Neo-Tech należy do największych producentów kabli audio na świecie i produkuje dla najbardziej uznanych marek. Kable Neo-Tech poddawane są obróbce kriogenicznej, posiadają przewodniki o prostokątnym przekroju żył i produkowane są z monokrystalicznej miedzi UP-OCC o czystości 7N (99.99998%).