Neotech NEMOI-1220 - 07R – przewód sygnałowy / interkonekt RCA stereo / srebro OCC (0.75m)
Cena:1622,61PLN

Ilość: para
Producent:
NeoTech
Udostępnij:

Neotech NEMOI-1220 - 07R – przewód sygnałowy / interkonekt RCA stereo

Dostępny w różnych długościach, aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!

Cena dotyczy pary stereo (jeden kabel na kanał lewy i jeden na kanał prawy).

Słusznie uznany wśród audiofilów, monokrystaliczne srebro jest jednym z najlepszych przewodników do zastosowań audio. Dzięki płaskiemu profilowi i izolacji teflonowej, ten przewód sygnałowy zapewnia tak dobre doznania, że może docelowym przewodem dla każdego systemu high-end. Kabel ten został zmontowany na zamówienie przez techników z BlackDotAudio, z nielutowanymi, śrubowymi końcówkami RCA.

Przewód sygnałowy / interkonekt Neotech NEMOI-1220 posiada dwa monolityczne przewodniki o przekroju prostokątnym, wykonane z ultra czystego monokrystalicznego srebra UP-OCC w powłoce teflonowej i polietylenu. Aby wyeliminować szumy mechaniczne i zmniejszyć efekt mikrofonowy w kablu zastosowano wypełniacz bawełniany, folię miedziano-mylarowa i ekran miedziany, przeznaczony do ekranowania przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i mikrofalowymi. Kabel ma bardzo niską pojemność i indukcyjność, zapewnia czysty realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości i szczegółowości.

Zewnętrzna powłoka składa się z dolnej warstwy polietylenu w kolorze niebieskim o średnicy 8,5 mm z oznaczeniami na niej i górnej warstwy z przezroczystego polichlorku winylu o średnicy 10 mm. Taka konstrukcja zapewnia trwałość napisów, zapobiegając jego zacieraniu lub wypaleniu, a także wszechstronność cięcia kabla, który można zarobić zarówno złączami RCA lub XLR od 10 mm do 8,5 mm, po usunięciu górnej warstwy izolacji.

Brzmienie:

Neotech NEMOI-1220 - najbardziej fascynującą cechą tego przewodu jest to, iż pomimo zastosowania srebra monokrystalicznego muzyka jest niezwykle zrównoważona, nie ma nieprzyjemnego dla ucha odczucia drażliwości czy nadmiernego jasnego połysku. Jest to dźwięk czysty i konkretny, ale jednocześnie pozbawiony zimna i wyobcowania w swoim brzmieniu. Jeżeli oczekujesz krystalicznego dźwięku w którym nic nie umknie twojej uwadze to trafiłeś doskonale. Źródło podłączone do wzmacniacza za pośrednictwem tego kabla pozwala odkryć szczegóły nagrania. Nemoi-1220 to propozycja dla wymagających użytkowników dla których relaks przy odsłuchu oznacza poszukiwanie i lustrację każdego dźwięku.


Specyfikacja:

• Dwa przewodniki o prostokątnym przekroju
• Przekrój przewodu: 2 × 0,33 mm^2
• Materiał przewodzący: ultraczyste srebro monokrystaliczne (srebro UP-OCC)
• Ekranowanie: folia miedź-mylar i oplot miedziany
• Materiał izolacyjny: Teflon PTFE, polietylen PE, przewodzący PCV i wypełniacz bawełniany
• Płaszcz zewnętrzny: polietylen PE i PCV PVC
• Rezystancja: 0,054 oma / m
• Wydajność: 38,19 pF / m
• Indukcyjność: 0,86 ?H / m
• Średnica zewnętrzna: 10,0 mm
• Kolor niebieski


NeoTech to jedna z największych na świecie i jedna z 3 trzech fabryk, która produkuje kable z miedzi monokrystalicznej w technologii OCC (Ohno Continious Casting). W fabryce taiwańskiego producenta zaopatruje się wiele firm produkujących kable. Firma Neo-Tech należy do największych producentów kabli audio na świecie i produkuje dla najbardziej uznanych marek. Kable Neo-Tech poddawane są obróbce kriogenicznej, posiadają przewodniki o prostokątnym przekroju żył i produkowane są z monokrystalicznej miedzi UP-OCC o czystości 7N (99.99998%).