ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym
ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym
ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym
ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym
Cena:665,28PLN

Ilość: szt.
Udostępnij:

ICEpower 100AS2 / Moduł wzmacniacza ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym


ICEpower 100AS2 to dwukanałowy wzmacniacz pracujący w klasie D z w pełni zintegrowanym zasilaczem impulsowym. Chociaż przeznaczony do wzmacniania gitary, gitary basowej i subwoofera, ten wzmacniacz nadaje się do wielu innych zastosowań.

Najważniejsze cechy:

  • Samodzielny moduł, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych obwodów
  • Minimalne obciążenie 3 Ω
  • Sygnał budzenia
  • Rozszerzony, ale przyjazny dla użytkownika interfejs sterowania
  • 8 wyjść pomocniczych +Vdc i 17 +/- Vdc
  • Moc 2 x 100W

Szczegóły Produktu:

Moduł wzmacniacza ICEpower 100AS2 ze zintegrowanym uniwersalnym zasilaczem sieciowym

Ten 100-watowy, wydajny, niezawodny i samowystarczalny moduł wzmacniacza jest najmniejszym członkiem serii AS firmy ICEpower. Zintegrowany zasilacz, wytrzymałość i łatwe w użyciu funkcje sterowania sprawiają, że jest to doskonały wybór z kategorii modułów wzmacniaczy do szerokiego zakresu zastosowań.

Seria AS oferuje doskonałą jakość dźwięku dzięki opatentowanym technikom modulacji i sterowania ICEpower. Zintegrowany zasilacz jest bardzo wydajny i może dostarczyć do 300 watów ciągłej mocy wyjściowej. Wydajne zasilanie wraz z obwodami zabezpieczającymi sprawia, że ​​nawet ten najmniejszy element nie boi się wysokich wymagań dotyczących ciągłej mocy. ICEpower dodatkowo wzmacnia niezawodność, stosując markowe komponenty i staranne testowanie podczas produkcji. Dostępny jest przyjazny dla użytkownika interfejs sterowania, który oferuje sterowanie w trybie czuwania, automatyczne włączanie/wykrywanie sygnału, pomocnicze wyjścia zasilania oraz szeroki zakres wejść i wyjść monitorujących.

Chociaż nic z tego nie jest wymagane, jeśli szukasz prostej obsługi; wystarczy podłączyć zasilanie, sygnał i głośniki i jesteś gotowy do odtwarzania muzyki! Sprawdź 100AS1 w wersji mono lub 1200AS2 w wersji stereo dla najpotężniejszego członka serii AS.

Szukasz podobnych funkcji, ale mniejszych rozmiarów, sprawdź superkompaktowy ICEpower 50ASX2(SE).

Dołączony zestaw kabli daje dostęp do wszystkich funkcji modułu 100AS2. Wyprowadzenia pozostają niezakończone, dzięki czemu możliwe jest zakończenie przewodów wybranymi połączeniami.

Co jest w pudełku?

1 x moduł wzmacniacza 100AS2 ze zintegrowanym zasilaczem impulsowym

Zestaw kabli:
1 x (NA) wejście Audio 2 kanały
1 x (K) Sieć bez uziemienia
2 x (F) Głośnikowy uniwersalny
1 x (NC) wykrywanie i wyzwalanie sygnału