Tłumik głośnika L-Pad / 15W / Mono / 1 / 8 OhmTłumik głośnika L-Pad / 15W / Mono / 1 / 8 OhmTłumik głośnika L-Pad / 15W / Mono / 1 / 8 Ohm
Tłumik głośnika L-Pad / 15W / Mono / 1 / 8 Ohm
Tłumik głośnika L-Pad / 15W / Mono / 1 / 8 Ohm
Tłumik głośnika L-Pad / 15W / Mono / 1 / 8 Ohm
Cena:53,81PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
L-pad dostosowuje względną głośność podłączonych do nich głośników, umieszczając dodatkowy opór szeregowo i równolegle, utrzymując impedancję przy stałym obciążeniu 8 omów. Ten L-pad ma moc znamionową 15 W RMS, jest przeznaczony do użytku z obciążeniem 8 omów, ma trzon o długości 1" i jest wyposażony w elementy montażowe.

Najważniejsze funkcje:

  • Dodaj sterowanie głośnością dla dowolnego głośnika
  • Doskonały do ulepszania konstrukcji głośników
  • Utrzymuje impedancję 8 omów
  • W zestawie elementy montażowe

Szczegóły Produktu:

Tłumik głośnika L-Pad 15W Mono 1" osiowy 8 Ohm

L-pady dostosowują względną głośność podłączonych do nich przetworników poprzez szeregowe ustawienie dodatkowego oporu. W tym samym czasie równolegle do głośnika jest umieszczony przeciwopór, aby utrzymać stałą impedancję, która pozwala na użycie oryginalnej konstrukcji zwrotnicy. L-pady należy umieścić pomiędzy wzmacniaczem a głośnikiem lub pomiędzy zwrotnicą a głośnikiem. Ten konkretny L-pad ma moc znamionową 15 W RMS, jest przeznaczony do użytku z obciążeniem 8 omów, ma oś o długości 1 cala i jest wyposażony w elementy montażowe, płytę czołową i pokrętło regulacji głośności.