Gniazdo zasilające na obudowę Furutech FI-33 (R) NCF - rodowane
Cena:560,00PLN

Ilość: szt.
Producent:
Furutech
Udostępnij:

Gniazdo zasilające na obudowę FI-33 (R) NCF - rodowane

Gniazdo zasilające na obudowę. Wszystkie metalowe części wykonano z czystej miedzi pokrytej rodem. Montaż na obudowie za pomocą śrub. Przewody mocowane za pomocą śrub. Korpus gniazda wykonano z wykorzystaniem technologii NCF. Obciążenie 16A/250V AC.

Technologia Nano Crystal^2 - Nanokrystaliczny, ceramiczny i węglowy proszek
Włączone do nowej serii produktów Furutech serii NCF, technologia Nano Crystal^2 - NCF składa się ze specjalnego krystalicznego materiału, który ma dwie "aktywne" właściwości. Po pierwsze, generuje jony ujemne, które eliminują zakłócenia statyczne, a po drugie przekształca energię cieplną w podczerwień. Furutech łączy ten niezwykły materiał krystaliczny z nanometrycznymi cząstkami ceramicznymi i proszkiem węglowym dla ich dodatkowych właściwości tłumienia "Piezo Effect". Powstała technologia Nano Crystal^2 jest najlepszym materiałem tłumiącym elektrycznie i mechanicznie - znajdującym się tylko w produktach Furutech!

Specyfikacja:
  • Przewodnik ? (alfa) z czystej miedzi pokrytej rodem
  • Materiały: nylon / włókno szklane ze specjalnym materiałem tłumiącym rezonans "NCF" - nanocząstki krystaliczne, piezo-ceramiczne i proszek węglowy
  • Dane techniczne: Pasuje do średnic drutu do 4,0 mm (śruba nastawcza)
  • Wymiary: 60,5 (W) x 30,4 mm (D) x 38,7 mm (H) ± 0,1 mm
  • Typ: 2-biegunowy + uziemienie, znamionowy: 16A / 250V / 20A / 125V