Dayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwooferaDayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwooferaDayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwoofera
Dayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwoofera
Dayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwoofera
Dayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwoofera
Cena:1146,43PLN

Ilość: szt.
Producent:
Dayton Audio
Udostępnij:
Dayton Audio SPA300-D 300 Watt Class-D / Wzmacniacz panelowy do subwoofera

Wysokowydajny wzmacniacz panelowy do subwoofera Dayton Audio SPA300-D łączy funkcje dużego wzmacniacza w kompaktowej obudowie, która idealnie nadaje się do instalacji w obudowach, które nie mogą pomieścić nieporęcznych wzmacniaczy starego typu.

Najważniejsze cechy:

  • Moc wyjściowa 300 W RMS przy 4 omach
  • Przełączane wzmocnienie basów 6 dB przy 30 Hz
  • Stopień wyjściowy klasy D dla bardzo wydajnego, dobrze zdefiniowanego wyjścia
  • Ręczny i automatyczny tryb włączania/wyłączania zapewniający kompatybilność z dowolnym zautomatyzowanym systemem
  • Zmienne wzmocnienie, punkt zwrotnicy i przełączniki fazowe optymalizują integrację z pomieszczeniem
  • Przełączane napięcie wejściowe 120/240 V

Szczegóły produktu:

Dayton Audio SPA300-D Wzmacniacz panelowy do subwoofera klasy D o mocy 300 W

Wysokowydajny wzmacniacz panelowy do subwoofera Dayton Audio SPA300-D łączy funkcje dużego wzmacniacza w kompaktowej obudowie, która idealnie nadaje się do instalacji w obudowach, które nie mogą pomieścić nieporęcznych wzmacniaczy starego typu. Topologia klasy D sprawia, że jest mały, ale ma takie same możliwości wyjściowe jak tradycyjna topologia wzmacniacza. Dołączyliśmy wszystko, czego potrzebujesz, aby podłączyć wzmacniacz do systemu i uzyskać maksymalną wydajność!Doskonałość klasy D

Wydajna konstrukcja klasy D ogranicza rozmiar i wagę do minimum zapewniając głośnikowi maksymalną moc. Wzmacniacze SPA-D są idealne do pracy z subwooferem ze względu na ich wysoką wydajność i niski poziom hałasu niższych częstotliwości, dzięki czemu wybór wzmocnienia jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.1. Zasilanie USB - Zasilacz USB 5V 500mA. To wyjście będzie zasilać, gdy wzmacniacz jest włączony lub w trybie czuwania.
2. Wejścia niskopoziomowe (lewe/prawe) — gniazda typu RCA, które akceptują standardowe wejścia liniowe ze źródła poziomu przedwzmacniacza.
3. Przewód wyjściowy dla głośnika subwoofera — ten przewód wyjściowy montowany z tyłu łączy wzmacniacz z przetwornikiem subwoofera
4. Wejście zasilania - To urządzenie jest wyposażone w gniazdo zasilania typu IEC.
5. Dioda LED zasilania/przesterowania — ta dioda LED wyświetla aktualny stan wzmacniacza.
6. Głośność (wzmocnienie) – Ta regulacja dopasuje czułość wejściową wzmacniacza do mocy wyjściowej źródła przedwzmacniacza.
7. Częstotliwość (zwrotnica dolnoprzepustowa) — ustawia najwyższą częstotliwość, jaką subwoofer będzie odtwarzał, w zakresie od 40 do 200 Hz z nachyleniem 18 dB/oktawę.
8. Faza — ten dwupozycyjny przełącznik pomaga zrekompensować różnice między charakterystyką akustyczną i elektryczną między subwooferem a głównymi głośnikami.
9. Automatyczne włączanie/wyłączanie – Po wybraniu pozycji „auto” wzmacniacz jest w trybie gotowości do momentu wykrycia sygnału wejściowego.
10. Bass Boost – Pozwala użytkownikowi dodać 6dB wzmocnienia do odpowiedzi wyśrodkowanej przy 30 Hz.
11. Przełącznik wyboru napięcia — ten przełącznik umożliwia użytkownikowi wybór pracy z napięciem 115/120 V AC lub 230/240 V AC.
12. Główny wyłącznik zasilania — główny wyłącznik zasilania.