Dayton Audio Reference RSS265HO-44 SubwooferDayton Audio Reference RSS265HO-44 SubwooferDayton Audio Reference RSS265HO-44 SubwooferDayton Audio Reference RSS265HO-44 Subwoofer
Dayton Audio Reference RSS265HO-44 Subwoofer
Dayton Audio Reference RSS265HO-44 Subwoofer
Dayton Audio Reference RSS265HO-44 Subwoofer
Dayton Audio Reference RSS265HO-44 Subwoofer
Cena:1385,30PLN

Ilość: szt.
Producent:
Dayton Audio
Typ głośnika:Subniskotonowy
Materiał membrany:Aluminum
Impedancja (Ω):4+4 ohm
Efektywność (dB):90.5 dB
Udostępnij:
Dayton Audio Reference RSS265HO-44 Subwoofer

RSS265HO-44 10-calowy subwoofer referencyjny o wysokiej mocy wyjściowej firmy Dayton Audio został zaprojektowany do przenoszenia dużej mocy i wyjątkowo niskich zniekształceń. Niewielkie wymagania dotyczące obudowy pozwalają na stosowanie go w samochodowym sprzęcie audio i domowych zastosowaniach audio o ograniczonej przestrzeni.

Najważniejsze cechy:

  • Podwójne cewki drgające o impedancji 4 omów dla wielu opcji podłączenia
  • Szeroko wentylowany magnes eliminuje kompresję i umożliwia cichą pracę
  • Bardzo gruba membrana z anodowanego na czarno aluminium dla maksymalnej sztywności
  • Potrójny magnes z pierścieniem zwarciowym zapewniający bardzo niskie zniekształcenia
  • Parametry zoptymalizowane dla małych obudów
  • Najwyższej jakości materiały zapewniają długotrwałą wydajność

Szczegóły produktu:

Dayton Audio RSS265HO-44 10-calowy subwoofer referencyjny HO DVC

Subwoofer Dayton Audio 10" RSS265HO-44 High Output Reference Series został specjalnie zaprojektowany do przemieszczania dużej ilości powietrza, przenoszenia dużej mocy, ekstremalnie niskich zniekształceń... i robi to wszystko przy wyjątkowo małej obudowie! Minimalna optymalizacja przestrzeni powietrznej tego sprawia, że idealnie nadaje się do samochodowych zastosowań audio w samochodach i domowych zastosowań audio o ograniczonej przestrzeni. Aby zminimalizować zniekształcenia, w magnes wbudowane są trzy miedziane ścieżki zwarciowe. Zmniejsza to zniekształcenia drugiego, trzeciego i intermodulacyjnego do poziomów osiąganych wcześniej tylko przez drogie, egzotyczne subwoofery. Dodatkową korzyścią jest zmniejszone magazynowanie energii i indukcyjność, dzięki czemu RSS265-HO-44 jest bardzo muzykalnym subwooferem. W rzeczywistości charakterystyka częstotliwościowa pozostaje bardzo płaska do 500 Hz. Dodatkowe funkcje obejmują: grubą membranę z anodyzowanego na czarno aluminium, która jest odporna na odkształcenia pod wpływem ekstremalnych poziomów ciśnienia powietrza występujących wewnątrz małych, szczelnych obudów, w pełni wentylowana cewka zmniejszająca kompresję mocy, sztywną odlewaną aluminiową ramę zapewniającą integralność strukturalną oraz wytrzymałe gumowe zawieszenie, które nie ściera się przez lata użytkowania. Podwójne 4-omowe cewki drgające pozwalają na szeroki wachlarz opcji okablowania. Podobnie jak w przypadku wszystkich subwooferów Dayton Audio, otrzymujesz pełną 5-letnią gwarancję. Zaprojektowany i skonstruowany w USA.