Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 SubwooferDayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 SubwooferDayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 SubwooferDayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 SubwooferDayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 SubwooferDayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer
Cena:2388,59PLN

Ilość: szt.
Producent:
Dayton Audio
Typ głośnika:Subniskotonowy
Materiał membrany:Papier/Celuloza
Impedancja (Ω):8 ohm
Efektywność (dB):97 dB
Wymiar:18" | 46 cm
Moc ciągła (W RMS):1200 W
Udostępnij:
Dayton Audio Odeum Apollo 18SW1200N-8 Subwoofer

Dźwięk na żywo powraca! Dayton Audio chce, abyś wyruszył w drogę z pewnością siebie i zmaksymalizował swoją rentowność na kolejnym koncercie. Dayton Audio jest światowym liderem w produkcji przetworników typu raw frame. Jesteśmy pasjonatami audio, których wizją jest oferowanie najlepszego stosunku jakości do ceny w branży. Po szeroko zakrojonych badaniach rynkowych, ocenie dostawców i testach przykładowych głośników z dumą przedstawiamy serię Dayton Audio ODEUM.

Najważniejsze cechy:

  • Mocny magnes neodymowy zapewniający doskonałą wydajność.
  • Dobrze wyważony stosunek SPL do Xmax odpowiada głośnemu subwooferowi o dużym zasięgu
  • Miedziana nasadka indukcyjności i aluminiowy pierścień demodulacji zapewniają niskie zniekształcenia i niską kompresję mocy
  • Solidna 18-calowa żebrowana papierowa membrana zapewnia wytrzymałość i trwałość
  • Wentylacja pod pająkiem i na tylnych obrzeżach pozwala na chłodniejszą pracę cewki drgającej

Szczegóły produktu:

Dayton audio Odeum Apollo 18N 18SW1200N-8 18" głośnik profesjonalny neodymowy 8 omów

Korzystając z wiedzy zdobytej przez dziesięciolecia projektowania i inżynierii przetworników, Dayton Audio kładzie nacisk na doskonałość techniczną, niezawodność produktu i innowacyjność w komponentach głośnikowych serii Odeum!

Seria Odeum wkracza na scenę z nową linią profesjonalnych głośników stworzonych do każdego miejsca. Dayton Audio Apollo 18N ma odpowiedź, która pasuje do dużej liczby przetworników tubowych i głośników wysokotonowych ze względu na wysoką skuteczność w zakresie częstotliwości ludzkiego głosu i szczegółowości średnich tonów instrumentów smyczkowych. Krzywa impedancji Apollo 18N ułatwia sparowanie z ulubionym kompresorem bez obciążania wzmacniaczy mocy! Apollo 18N to 18-calowy subwoofer, który z pewnością przewyższy standardowe głośniki niskotonowe w Twoim systemie nagłośnieniowym.

Limit mocy 1200 W uzyskano dzięki połączeniu dużego magnesu neodymowego, 4-calowej cewki z włóknem szklanym i miedzianej indukcyjności cap, aby zmniejszyć zniekształcenia. Papierowa membrana z płóciennym zawieszeniem M-roll zapewnia neutralne brzmienie, które można łatwo dostroić, a wentylacja obwodowa pomaga utrzymać cały system w chłodzie podczas gry! Uważamy, że dzięki tej linii subwooferów, przetworników średniotonowych i wysokotonowych trafiliśmy w idealne miejsce pod względem ceny i specyfikacji na rynku pro audio.

Seria ODEUM składa się z dwóch 18-calowych subwooferów o mocy 1200 W (jeden neodymowy, jeden ceramiczny), 5 rozmiarów i różnych mocy neodymowych średnio-niskotonowych oraz dwóch 1-calowych przetworników ciśnieniowych (jeden przykręcany, jeden przykręcany). Zmodernizuj, wymień lub stwórz nowy profesjonalny system dźwiękowy z serią ODEUM.