Audyn MKTA/3.3/250 / 3,3 uF / 5% / 250 V / MKT-A Kondensator
Kod produktu
MKTA/3.3/250
EAN
Kod produktu
MKTA/3.3/250
EAN
0.00
/
5
głosów)
Cena
11,57
Ilość
(szt.)
−
Dodaj do koszyka
Dodaj do przechowalni
Usuń z przechowalni
Dostępność
Producent
Pojemność (µF)
3,3 uF
Rodzaj kondensatora
Foliowy Poliestrowy MKT
Napięcie znamionowe [V]
250 V
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Porównaj
Opinie
Dodaj własną opinię
Ocena
0.00
/
5
głosów)
Opinia
Podpis
Zapoznałem się z regulaminem sklepu internetowego oraz polityką prywatności i je akceptuję.
Kupujący ten produkt kupili także:
MKTA/4.7/250
Dodaj do przechowalni
Usuń z przechowalni
Audyn MKTA/4.7/250 / 4,7 uF / 5% / 250 V / MKT-A Kondensator
Do koszyka
MKTA/6.8/250
Audyn MKTA/6.8/250 / 6,8 uF / 5% / 250 V / MKT-A Kondensator
Do koszyka
Rezystor ceramiczny Ty-Ohm 4,7ohm / 4R7 / 10W