Audyn MKTA/2.2/250 / 2,2 uF / 5% / 250 V / MKT-A Kondensator
Kod produktu
MKTA/2.2/250
EAN
Kod produktu
MKTA/2.2/250
EAN
0.00
/
5
głosów)
Cena
9,85
Ilość
(szt.)
−
Dodaj do koszyka
Dodaj do przechowalni
Usuń z przechowalni
Dostępność
Na zamówienie: 3 - 6 dni
Producent
Pojemność (µF)
2,2 uF
Rodzaj kondensatora
Foliowy Poliestrowy MKT
Napięcie znamionowe [V]
250 V
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Porównaj
Opinie
Dodaj własną opinię
Ocena
0.00
/
5
głosów)
Opinia
Podpis
Zapoznałem się z regulaminem sklepu internetowego oraz polityką prywatności i je akceptuję.
Kupujący ten produkt kupili także:
Bestseller
Dodaj do przechowalni
Usuń z przechowalni
Przewód audio Jantzen 1x1,3 mm² – srebrzona miedź, izolacja PTFE czarna (006-0045)
Do koszyka
Przewód audio Jantzen 1x2,5 mm² – srebrzona miedź, izolacja PTFE, czarny
Do koszyka
Wełna owcza na dzianinie do wytłumiania obudowy / 200cmx25cm
Cewka powietrzna Jantzen Audio 0,5mH / 0,58ohm / dr.0,7mm / śr.30 dł.15mm
MKTA/1.5/160
Audyn MKTA/1.5/160 / 1,5 uF / 5% / 160 V / MKT-A
Cyna lutownicza Sn96Ag4 – drut 1 mm z topnikiem, 100 g (009-0100)
Bestseller
Przewód audio Jantzen 1x1,3 mm² – srebrzona miedź, izolacja PTFE czerwony
Cewka powietrzna Jantzen Audio 0,45mH / 0,66ohm / dr.0,7mm / śr.32 dł.30mm