Audyn MKTA/10/250 / 10 uF / 5% / 250 V / MKT-A Kondensator
Kod produktu
MKTA/10/250
EAN
Kod produktu
MKTA/10/250
EAN
0.00
/
5
głosów)
Cena
29,89
Ilość
(szt.)
−
Dodaj do koszyka
Dodaj do przechowalni
Usuń z przechowalni
Dostępność
Producent
Pojemność (µF)
10 uF
Rodzaj kondensatora
Foliowy Poliestrowy MKT
Napięcie znamionowe [V]
250 V
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Porównaj
Opinie
Dodaj własną opinię
Ocena
0.00
/
5
głosów)
Opinia
Podpis
Zapoznałem się z regulaminem sklepu internetowego oraz polityką prywatności i je akceptuję.
Kupujący ten produkt kupili także:
Dodaj do przechowalni
Usuń z przechowalni
Płytka PCB uniwersalna 011-U1 do zwrotnc głośnikowych - 150x100mm
Do koszyka
Rezystor ceramiczny Ty-Ohm 6,8ohm / 6R8 / 10W
Do koszyka
Cewka powietrzna Jantzen Audio 0,39mH / 0,24ohm / dr.1,2mm / śr.41 dł.30mm
MKTA/15/250
Audyn MKTA/15/250 / 15 uF / 5% / 250 V / MKT-A Kondensator
Rezystor ceramiczny Ty-Ohm 3,9ohm / 3R9 / 10W
Cewka powietrzna Jantzen Audio 0,68mH / 0,33ohm / dr.1,2mm / śr.43 dł.30mm