Przewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-3-W / wtyki widełkowe - długość 2x2 mPrzewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-3-W / wtyki widełkowe - długość 2x2 mPrzewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-3-W / wtyki widełkowe - długość 2x2 m
Przewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-3-W / wtyki widełkowe - długość 2x2 m
Przewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-3-W / wtyki widełkowe - długość 2x2 m
Przewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-3-W / wtyki widełkowe - długość 2x2 m
Cena:2236,41PLN

Ilość: para
Producent:
NeoTech
Udostępnij:

Przewód głośnikowy Neotech NEMOS-3080-2-W / wtyki widełkowe

Długość 2x2 m

Dostępny w różnych długościach, aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!


Cena dotyczy pary stereo (jeden kabel na kanał lewy i jeden na kanał prawy).

Audiofilski kabel głośnikowy zawierający prostokątny, profilowany, solidny przewodnik OCC (monokrystaliczna miedź). Wyposażony w widełki NeoTech SK-8Y, zmontowany przez techników BlackDotAudio.

Właściwości wtyków:

Widełki wykonane z miedzi beztlenowej OFC z grubą warstwą złota. Przyjmuje kabel o średnicy do 5 mm. Montaż przewodu za pomocą dwóch śrub. Maksymalna szerokość widełek 9,5mm, szerokość minimalna 6,5 mm. Długość całkowita wtyku 60mm, średnica w najszerszym punkcie 15mm.

Właściwości kabla:

Audiofilski kabel głośnikowy
NEMOS-3080 wykorzystuje technologię miedź monokrystaliczną UP-OCC w produkcji przewodników o przekroju prostokątnym. Tego rodzaju materiał, w połączeniu z budową przewodu pozwala osiągnąć transparentny oraz dynamiczny obraz dźwiękowy którego żadne inne kable wykonane z miedzi OFC nie są w stanie osiągnąć. Łączny przekrój przewodników to 2,1mm2. Żyły osadzone zostały w teflonowej izolacji. Drugą warstwę stanowi izolacja z polietylenu. Całość pokryta została zewnętrzną izolacją PVC o średnicy 12,5mm w kolorze czarnym.


Brzmienie:

Trudno technicznym językiem oddać zalety tego wyjątkowego kabla. Narzucają się skojarzenia takie jak: plastyczny, aksamitny, głęboki. Używając nieco bardziej konkretnego języka, można powiedzieć iż wrażeniowo poszerzył się zakres słyszalnych częstotliwości. Jednocześnie jest zachowany bardzo ważny aspekt, który sprawia, że żadna z tych częstotliwości nie jest przesadnie eksponowana. Daje to wrażenie spokojnego, głębokiego i zrównoważonego odbioru muzyki. Jest to jeden z tych kabli, który pozytywnie przeszedł test muzyki klasycznej i to ten najbardziej rygorystyczny. Prawidłowe odwzorowanie renesansowych instrumentów smyczkowych w niewielkim składzie czy śpiewu, to naprawdę spore wyzwanie. Podobnie jest podczas słuchania produkcji filmowych. Aż korci, żeby zrobić głośniej.
 

Miedź OCC - Miedź monokrystaliczna, beztlenowa (Ohno Continous Casting), długość kryształu 125 m. Uważana za najlepszą postać miedzi do zastosowań audio. W dźwięku niewiele rożni się od przewodów konstruowanych na srebrze, jednak posiada charakterystyczne dla wszystkich rodzajów miedzi ocieplenie i dociążenie dźwięku, góra również jest delikatniejsza niż w przypadku kabli ze srebrnym przewodnikiem.

NeoTech to jedna z największych na świecie i jedna z 3 trzech fabryk, która produkuje kable z miedzi monokrystalicznej w technologii OCC (Ohno Continious Casting). W fabryce taiwańskiego producenta zaopatruje się wiele firm produkujących kable. Firma Neo-Tech należy do największych producentów kabli audio na świecie i produkuje dla najbardziej uznanych marek. Kable Neo-Tech poddawane są obróbce kriogenicznej, posiadają przewodniki o prostokątnym przekroju żył i produkowane są z monokrystalicznej miedzi UP-OCC o czystości 7N (99.99998%).