Nabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / paraNabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / paraNabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / paraNabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / paraNabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / para
Nabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / para
Nabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / para
Nabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / para
Nabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / para
Nabiurkowe kolumny szerokopasmowe DIY Dayton Copperhead / para
Cena:751,41PLN

Ilość: szt.
Producent:
Dayton Audio
Udostępnij:
Zaprojektowany specjalnie do użytku na biurku, łatwy w montażu zestaw pełnozakresowych głośników Copperhead jest idealny dla początkujących i zapewnia wysokiej jakości dźwięk, który ucieszy audiofilów.

Ten kompaktowy zestaw kolumn DIY wykorzystuje popularny szerokopasmowy głośnik PS95 3-1/2" firmy Dayton Audio o niskim poziomie zniekształceń w unikalnej obudowie zaprojektowanej specjalnie, aby zapewnić reakcję na osi, zapewniając niesamowicie naturalny dźwięk i zapierające dech w piersiach dźwięk.

Najważniejsze cechy:

  • Prawdziwa, pełnozakresowa charakterystyka częstotliwościowa źródła punktowego od 80 do 20 000 Hz
  • Pochylona obudowa z głośnikiem w osi, zapewniając niezwykle przewidywalną reakcję
  • Słynny PS95-8 firmy Dayton Audio zapewnia doskonałą szczegółowość i artykulację przy niskich zniekształceniach
  • Łatwa w montażu obudowa i konstrukcja filtra sprawiają, że ten zestaw jest idealny dla początkujących
  • Kompaktowe wymiary i konstrukcja z portem dolnym zajmują minimalną ilość miejsca na biurku
  • Dostosuj precyzyjnie przyciętą obudowę CNC, aby pasowała do każdego wystroju
  • Ten zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do montażu; obudowa, głośniki, elementy zwrotnicy, terminale, śruby i przewody.

Zestaw Dayton Audio DIY szerokopasmowych głośników Copperhead z obudową / Para

Dla każdego, kto szuka audiofilskiej jakości dźwięku na swoim biurku lub w biurze, zestaw głośników pełnozakresowych Copperhead z pewnością zadowoli. Dzięki niezwykle popularnemu pełnozakresowemu przetwornikowi szerokopasmowemu PS95-8 Dayton Audio w unikalnej obudowie, ta konstrukcja małych kolumn zapewnia naturalną reakcję, precyzyjne obrazowanie i niezwykle szeroką scenę dźwiękową. Łatwa w montażu konstrukcja filtra sprawia, że Ten zestaw jest idealny dla początkujących budowniczych, którym bardziej skomplikowane zwrotnice mogą wydawać się nieco onieśmielające. Zaprojektowane przez inżynierów Dayton Audio, Copperheads zostały stworzone specjalnie do użytku na biurku, aby uzyskać niesamowity dźwięk bez zajmowania mnóstwa miejsca.

Każdy Copperhead wykorzystuje pojedynczy pełnozakresowy głośnik Dayton Audio PS95-8, aby pokryć całe spektrum dźwięku. Ten popularny głośnik wyposażony jest w lekką membranę papierową wykonaną w 100% z naturalnych włókien, zapewniający dynamiczne i wyrazisty dźwięk, który rozciąga się od mocnego, szczegółowego basu po najwyższe tony wysokie. Kompaktowy rozmiar 3-1/2" zapewnia równowagę między doskonałymi parametrami dźwiękowymi i szeroką dyspersją. Jego korektor fazy z anodyzowanego miedzią aluminium nie tylko ładnie wygląda - zapewnia lepszą dyspersję i eliminuje rezonans z konwencjonalnej osłony przeciwpyłowej. Ponadto zoptymalizowana struktura magnesu ferrytowego o wysokiej wytrzymałości zawiera miedzianą nasadkę biegunową, która zmniejsza indukcyjność obniżającą rozdzielczość i zmniejsza zniekształcenia. Najmniejszy pełnozakresowy przetwornik z serii Point Source firmy Dayton Audio nie jest mały pod względem inżynierii ani wydajności.

Pozyskiwane lokalnie panele obudowy 1/2" MDF są frezowane na CNC w celu zapewnienia ścisłych tolerancji, co zapewnia łatwy montaż obudowy. Ich unikalna konstrukcja zoptymalizuje wydajność PS95-8, jednocześnie zajmując minimalną przestrzeń. Dzięki nachylonej przedniej ściance, Copperheads zapewniają odpowiedź osiową po umieszczeniu na biurku, aby zapewnić, że nawet najwyższe częstotliwości dotrą do Twoich uszu. Konstrukcja dolnego portu umożliwia umieszczenie kolumn niemal w dowolnym miejscu bez większego wpływu na odpowiedź niskich częstotliwości, nawet bezpośrednio przy ścianie. Obudowa do samodzielnego montażu wymaga tylko kilku małych zacisków dla idealnego dopasowania.

Uwaga: zestaw Copperhead Speaker Kit zawiera wszystko, co jest potrzebne do złożenia pary głośników. W tym głośniki, wstępnie przycięte obudowy, elementy zwrotnicy, śruby i przewody.

Dane techniczne: Moc: 10 W RMS/20 W maks. (25 W RMS ze zwrotnicą górnoprzepustową 50 Hz) • Pasmo przenoszenia: ±3 dB od 120–20 000 Hz • Impedancja: 8 omów • Efektywność: 81 dB 1 W/1 m • Wymiary: 20cm H x 12cm W x 16,5cm D.