SEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowySEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowySEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowySEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowy
SEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowy
SEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowy
SEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowy
SEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowy
Cena:4255,52PLN

Ilość: szt.
Producent:
Seas
Typ głośnika:Szerokopasmowy
Materiał membrany:Włókno bambusowe
Impedancja (Ω):8 ohm
Efektywność (dB):93 dB
Wymiar:8,5" | 22 mm
Moc ciągła (W RMS):35 W
Udostępnij:

Głośnik SEAS X1-08 Exotic F8 szerokopasmowy


Seas Exotic F8 to pełnozakresowy 8-calowy przetwornik zaprojektowany do płynnego, szerokiego pasma przenoszenia, wysokiej czułości i niskich zniekształceń.

Specjalna papierowa membrana jest osadzony we włóknach papirusu, aby zoptymalizować sztywność i tłumienie. Optymalnie dopasowany stożek whizzer rozciąga pasmo przenoszenia powyżej 10kHz.

Specjalne piankowo/gumowe zawieszenie zmniejsza masę o 40% w porównaniu z tradycyjnymi zawieszeniami z gumy, co zapewnia wyższą czułość i doskonałe właściwości tłumiące.

Całkowicie nowy i zastrzeżony pająk radykalnie poprawia wydajność tej krytycznej części zawieszenia. Dzięki połączeniu wyjątkowo otwartego splotu z nową formułą żywiczną praktycznie eliminowane są wszelkie odgłosy powstające w wyniku tarcia ocierających się o siebie nitek. Dodatkowo, otwarty splot jest wysoce przezroczysty akustycznie, minimalizując odbicia i rezonanse związane z konwencjonalnymi konstrukcjami pająków.

Wysokotemperaturowa miedziana cewka drgająca jest nawinięta na sztywny, nieprzewodzący wkład z włókna szklanego.

System magnesów wykorzystuje magnes pierścieniowy Alnico V dla wysokiej czułości, doskonałej stabilności i niskich zniekształceń. Miedziana nasadka na drążku w połączeniu z podwieszaną cewką głosową redukuje zniekształcenie nieliniowe do minimum.

Nowe przewody wyprowadzające H2 eliminują szum związany z linowaniem i rezonansami.