Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.
Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.
Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.
Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.
Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.
Stalowa nóżka kolumnowa Soundcare Superspike Standard M6 / 4 szt.
Cena:433,86PLN

Ilość: kpl.
Producent:
Udostępnij:

Zestaw 4 kolców/podstawek Soundcare SuperSpike M6


Udowodniono, że kolce SuperSpike są niezwykle skuteczne we wszystkich urządzeniach Hi-Fi.

Soundcare SuperSpike to niedrogie ulepszenie, które znacząco wpłynie na jakość dźwięku każdego systemu. Standardowy SuperSpike jest wykonany w chromowanym oraz czarnym wykończeniu.

Zastosowanie kolców z kolumnami i podstawkami pod kolumny poprawia jakość dźwięku. Faktem jest również to, że użycie kolców uszkadza powierzchnię, na której stoją. Było wiele prób wykonania nóżek, które zapobiegają uszkodzeniu podłogi, ale wszystkie one powodują obniżoną jakość dźwięku. Zastosowanie kolców daje najlepszy dźwięk! Soundcare poważnie podszedł do tematu i poradził sobie z tym problemem opracowując kolce SuperSpike, które oprócz dbania o wszystkie zalety dźwięku, chroni również wszystkie powierzchnie. Kilku producentów wysokiej klasy dostarcza swoje produkty z Soundcare® SuperSpike z fabryki. Testy odsłuchowe w Norwegii, Danii, Japonii, Niemczech, Anglii, Francji i USA dają doskonałe wyróżnienie dla Soundcare® SuperSpike.

Cytat z HiFi Choice: „Zdecydowanie poprawiono przejrzystość i szczegółowość dzięki kolcom Soundcare – i żadnych problemów z porysowaną podłogą. .. W takim razie zdecydowanie polecam. Rozsądny powinien zacząć od jednego zestawu (powiedzmy, do wzmacniacza lub odtwarzacza CD), aby zobaczyć, jak się sprawy mają. Ale bądźcie ostrzeżeni; prawie na pewno wrócisz po więcej!” Doskonałe recenzje można również znaleźć w wielu magazynach Hi-Fi na całym świecie, HiFiChoice, HiFi+, Haute Fidelite, High Fidelity, Audeo i wielu innych. Twoje produkty hi-fi zasługują na najlepsze warunki pracy, a Soundcare® SuperSpikes to najlepsze kolce, jakie można znaleźć.

Czym są Soundcare SuperSpike?

Soundcare® SuperSpike to podstawki z kolcami typu wszystko w jednym. Ta unikalna konstrukcja eliminuje najczęstszy problem występujący podczas używania konwencjonalnego kolca: uszkodzone powierzchnie podłogi. Konstrukcja oparta jest na wysokiej jakości kolcu wyposażonym w specjalnie zaprojektowaną płytę bazową, całość zintegrowana w plastikowej obudowie. Pozwala to użytkownikowi na przenoszenie sprzętu bez rysowania powierzchni.

Dlaczego warto korzystać z Soundcare SuperSpikes?

Kiedy waga twojego sprzętu Hi-Fi jest skoncentrowana na małej powierzchni, waga na jednostkę kwadratową powierzchni ogromnie wzrasta, zapewniając lepszy kontakt z powierzchnią, na której stoi urządzenie. Skutkuje to ogólną poprawą sceny dźwiękowej i zwiększoną kontrolą w dolnym rejestrze częstotliwości. Soundcare® SuperSpikes zmniejszają niepokojące wibracje i zapobiegają przenoszeniu hałasu o niskiej częstotliwości do innych pomieszczeń. Soundcare® SuperSpike obciążony ciężarem 12,5 kg wytwarza ciśnienie ponad 6200 kg pr. cm2!

Soundcare® SuperSpike to nie tylko kolejny kolec!

Aby osiągnąć najlepszą ogólną scenę dźwiękową, najniższy poziom zniekształceń i najlepszą możliwą kontrolę niskich częstotliwości, podczas kilku testów odsłuchowych i pomiarów wybrano unikalną kombinację materiałów. Soundcare® SuperSpikes zostały przetestowane przez niezależny panel testowy złożony z miłośników muzyki, audiofilów, muzyków i inżynierów z oszałamiającymi wynikami. Poprawa ogólnej sceny dźwiękowej jest wyjątkowa. Soundcare® SuperSpikes okazały się również niezwykle skuteczne w odtwarzaczach CD, przedwzmacniaczach, wzmacniaczach mocy i wzmacniaczach zintegrowanych oraz oczywiście gramofonach.

Soundcare® SuperSpike to niedrogie ulepszenie, które znacząco wpłynie na jakość dźwięku każdego systemu.