Neotech NEI-3002 III - 07G –  Przewód sygnałowy / interkonekt stereo RCA / miedź OCC (0.75m)
Cena:474,21PLN

Ilość: para
Producent:
NeoTech
Udostępnij:

Neotech NEI-3002 III - 07G – Przewód sygnałowy / interkonekt stereo RCA / miedź OCC


Dostępny w różnych długościach, aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!


Cena dotyczy pary stereo (jeden kabel na kanał lewy i jeden na kanał prawy).

Zbalansowany przewód interconnet NEI-3002III z mieszaniną miedzi OCC i posrebrzanej miedzi OCC. Oprócz izolacji z polietylenu zastosowano w nim folię ekranową Cu-Mylar i ekranowanie w oplocie miedzianym OCC dla lepszej jakości sygnału i tłumienia szumów. Wyposażony w kodowany kolorami zestaw końcówek RP-70GT-11 RCA przez techników BlackDotAudio.

Przewód interkonekt NEOTECH NEI-3002III ma znaczną średnicę i symetryczną budowę - dwa izolowane przewody składają się z centralnej jednolitej (solid) żyły o średnicy 0,4 mm, wokół którego znajduje się sześć wiązek cienkich żył. Połączenie ultraczystej miedzi UP-OCC, otrzymanej przez ciągłe formowanie Oino, oraz posrebrzana ultra czysta miedź SP UP-OCC w produkcji przewodów - pozwoliła osiągnąć wysokie parametry techniczne i zapewnić doskonałą charakterystykę dźwięku. Jako izolacja stosuje się polietylen, podwójne ekranowanie zapewnia ochronę przed zewnętrznymi zakłóceniami. Aby uzyskać najlepszy dźwięk, wykonano specjalne obliczenia przekrojów i geometryczną konfigurację przewodów.

Specyfikacja:

• Materiał przewodzący: ultra-czysta miedź UP-OCC i posrebrzana miedź o najwyższej czystości SP UP-OCC
• Ekranowanie: film miedź-mylar i oplot miedziany o wysokiej czystości OCC
• Izolacja: polietylen PE
• Rezystancja: 26 Ohm / km
• Płaszcz zewnętrzny: polichlorek winylu
• Średnica zewnętrzna: 10,5 mm
• Ciemnoniebieski kolor

Miedź OCC - Miedź monokrystaliczna, beztlenowa (Ohno Continous Casting), długość kryształu 125 m. Uważana za najlepszą postać miedzi do zastosowań audio. W dźwięku niewiele rożni się od przewodów konstruowanych na srebrze, jednak posiada charakterystyczne dla wszystkich rodzajów miedzi ocieplenie i dociążenie dźwięku, góra również jest delikatniejsza niż w przypadku kabli ze srebrnym przewodnikiem.

NeoTech to jedna z największych na świecie i jedna z 3 trzech fabryk, która produkuje kable z miedzi monokrystalicznej w technologii OCC (Ohno Continious Casting). W fabryce taiwańskiego producenta zaopatruje się wiele firm produkujących kable. Firma Neo-Tech należy do największych producentów kabli audio na świecie i produkuje dla najbardziej uznanych marek. Kable Neo-Tech poddawane są obróbce kriogenicznej, posiadają przewodniki o prostokątnym przekroju żył i produkowane są z monokrystalicznej miedzi UP-OCC o czystości 7N (99.99998%).