Kolumny DIY Dayton Audio Samba MT / MonitoryKolumny DIY Dayton Audio Samba MT / Monitory
Kolumny DIY Dayton Audio Samba MT / Monitory
Kolumny DIY Dayton Audio Samba MT / Monitory
Cena:1399,00PLN

Ilość: szt.
Udostępnij:
Zestaw do budowy kolumn DIY Samba zapewnia referencyjną jakość dźwięku z naturalnym pasmem przenoszenia wysokich częstotliwości i potężnymi możliwościami w zakresie niskich tonów. Ta wysokiej jakości konstrukcja zapewnia precyzyjne obrazowanie, odsłaniając szczegóły i płaską charakterystykę przy minimalnych zniekształceniach.

Ten zestaw zawiera tylko komponenty, bez obudowy.

Najważniejsze cechy:

  • Zestaw DIY Audio Samba zapewnia odkrywczą i dokładną reakcję z niesamowitymi szczegółami
  • Niesamowicie płaska charakterystyka w całym obszarze zwrotnicy, ±1,5 dB od 500-15 000 Hz
  • Kompensacja na poziomie 6 dB zapewnia mocny bas, nawet z dala od ściany
  • W skład zwrotnicy wchodzą: cewki powietrzne, kondensatory Jantzen Audio Cross-Cap oraz rezystory ceramiczne 

Szczegóły Produktu:

Kolumny DIY Samba MT Dayton Audio

Zaprojektowany przez inżynierów z Dayton Audio zestaw głośników Samba to kompaktowa, dwudrożna kolumna podstawkowe, który zapewniają referencyjną jakość dźwięku w rozsądnej cenie. Samby wytwarzają niezwykle szczegółowy i dokładny dźwięk, jednocześnie zapewniając naturalną i niemęczącą jakość, która jest idealna podczas długich sesji odsłuchowych. Zarówno głośnik niskotonowy jak i wysokotonowy wykorzystują magnes o niskim poziomie zniekształceń i nierezonansowe membrany, aby zapewnić dokładny dźwięk, który pozwala głośnikom pozornie zniknąć w środowisku odsłuchowym.
Zestaw głośnikowy Samba sprawdzi się we wszystkim, od wysokiej klasy studia nagraniowego po salon każdego audiofila.

Częstotliwości niskotonowe i średnie obsługiwane są przez popularny 7-calowy papierowy głośnik niskotonowy Dayton Audio RS180P-4. Dzięki wzmocnionej papierowej membranie i systemowi magnesu o niskim zniekształceniu z podwójnymi pierścieniami zwierającymi, ten przetwornik wyznacza standardy wartości w zakresie wysokiej jakości głośników niskotonowych. Głośnik wysokotonowy Dayton Audio RST28F-4 1-1/8" z serii Reference. Zaprojektowany tak, aby pasował do głośników niskotonowych z serii Reference, ten głośnik wysokotonowy był oczywistym wyborem i wyposażony w najnowocześniejszy system cewki chłodzony ferrofluidem, w tym miedziane pierścienie zwierające, aby zapewnić, że zawartość wysokich częstotliwości jest odtwarzana tak przejrzyście, jak to możliwe. Zapewnienie jakości studyjnej.

Ten zestaw zawiera prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby w krótkim czasie zbudować najwyższej klasy głośnik, w tym: przetworniki, port bass-reflex, materiał tłumiący i elementy zwrotnicy. Ten zestaw zawiera części do zbudowania pary kolumn (2 szt).

Uwaga: wkręty, obudowy, terminale i przewody głośnikowe nie są dołączone.

Dane techniczne: Zasilanie: 70 W RMS/140 W maks. • Pasmo przenoszenia: 40-20 000 Hz • Impedancja: 4 omy • Efektywność: 87 dB 1 W/1 m