ClarityCap CSA

Od ponad 25 lat firma ClarityCap bardzo poważnie traktujemy naukę stojącą za wydajnością dźwięku. W tym czasie dokładnie badaliśmy, testowaliśmy i weryfikowaliśmy wydajność naszych produktów z wiodącymi uniwersytetami i szanowanymi przedstawicielami branży audio, wprowadzając nowe produkty tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie wnieść wymierne korzyści.

Minęło ponad 8 lat, odkąd wprowadziliśmy wysoko cenione linie MR i ESA, a ulepszanie czegoś, co już jest wyjątkowe, wymagało czasu. Unikalna technologia CopperConnect firmy Claritycap rozwiązuje dotychczas nie zbadany obszar wydajności kondensatorów audio. Materiały dielektryczne, elektrody i druty ołowiowe zostały przez lata szeroko zoptymalizowane. Połączenie elektrod kondensatorowych z przewodami zawsze opierało się na termicznym natryskiwaniu łuku cynowo-cynkowego, co skutkuje wprowadzeniem setek tysięcy utlenionych granic ziaren; zniekształcenia i przesunięcia fazowe na przejściach granicznych oraz zwiększająca się impedancja propagacji wraz ze średnicą. Technologia CopperConnect wprowadza osadzoną siatkę miedzianą do połączenia końcowego, radykalnie zmniejszając przekroczenia granic ziaren i rezystancję ścieżki sygnału, uwalniając konstrukcje kondensatorów, osiągając nowy poziom wydajności audio.

Czerpiąc inspirację z wysoko cenionej serii ESA, CSA wykorzystuje te same, dokładnie zbadaną technologię. Technologia CopperConnect radykalnie zmniejsza przekroczenia granic ziaren w połączeniu końcowym i umożliwia projektowanie węższych warstw w celu zmniejszenia ESR kondensatora bez powodowania wzrostu impedancji połączenia końcowego. Filozofia eliminowania jak największej liczby granic kryształów została rozszerzona na użycie najwyższej jakości przewodów z miedzi beztlenowej ocynkowanej 1,0 mm2. Jesteśmy pewni, że zgodzisz się z tym, że zaangażowanie firmy ClarityCap w innowacje po raz kolejny podniosło poprzeczkę w zakresie wydajności audiofilskich kondensatorów foliowych.
 
 
 
Pojemność (µF)
Napięcie znamionowe [V]
Rodzaj kondensatora
51PLN 174PLN