ClarityCap

Firma ClarityCap projektuje i produkuje kondensatory z metalizowanej folii z tworzywa sztucznego do użytku w aplikacjach audio od 1974 roku. Przez lata nieustannie rozwijaliśmy nasze materiały, procesy i systemy, aby zapewnić, że możesz usłyszeć różnicę, jaką daje ClarityCap.

Dzięki współpracy z uniwersyteckimi zespołami badawczymi, najlepszymi producentami audio wysokiej klasy i użytkownikami końcowymi byliśmy w stanie ulepszyć i rozszerzyć naszą ofertę, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich wymagań dotyczących kondensatorów audio.

Kondensatory ClarityCap są szeroko stosowane w systemach audiofilskich: obwody zwrotnicy głośnikowej; zasilacze wzmacniaczy lampowych i ścieżki sygnałowe; przedwzmacniacze; wzmacniacze gramofonowe; kondycjonery mocy.

Asortyment kondensatorów audio ClarityCap:

Na profesjonalnych rynkach audio nasze kondensatory można znaleźć w głośnikach, wzmacniaczach gitarowych, efektach, a nawet w samych gitarach. Być może równie ważne jest to, że nie tylko sprzedajemy kondensatory. Wszystkie kondensatory noszące naszą nazwę produkujemy we własnym zakładzie. Bycie producentem to jedyny sposób na kontrolowanie każdego aspektu charakterystyki kondensatora, aby zapewnić, że każdy kondensator ClarityCap oferuje tę samą wysoką jakość i wydajność za każdym razem. Firma od wielu lat posiada certyfikat ISO 9001. Wielu naszych klientów z segmentu high-end audio decyduje się na użycie kondensatorów ClarityCap lecz z zastosowaniem kolorów firmowych lub preferowanych wyprowadzeń, co oznacza, że ​​nie zawsze zdajesz sobie sprawę, ile high-endowych urządzeń audio zawiera kondensatory ClarityCap! Produkty Claritycap są szanowane i cenione na całym świecie, a nasza globalna sieć dealerów umożliwia mniejszym producentom OEM i użytkownikom końcowym korzystanie z tych samych wspaniałych produktów, z których korzysta wiele wiodących światowych firm audio.
 
 
 
Typ głośnika
Materiał membrany
Impedancja (Ω)
Efektywność (dB)
Wymiar
Moc ciągła (W RMS)
Indukcyjność (mH)
Rezystancja cewki (Ω)
Rodzaj cewki
Pojemność (µF)
Rodzaj kondensatora
Napięcie znamionowe [V]
Rezystancja (Ω / ohm)
Moc znamionowa (W)
0PLN 22436PLN